Facebook

Ważne informacje

Warunki wynajmu

Szanowni Państwo, wynajmując od nas urządzenia dmuchane lub sprzęt różnego rodzaju prosimy aby zwrócić uwagę na kilka ważnych informacji dla organizatorów imprezy.

  1. Teren, na którym mają zostać rozstawione urządzenia powinien być w równy ,czysty i najlepiej trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów (kamienie, szkło) mogących uszkodzić urządzenia lub zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z niego. -duże urządzenia pneumatyczne wymagają solidnego zakotwiczenia w podłożu (ze względów bezpieczeństwa), dlatego najlepszym miejscem jest teren trawiasty w który bez problemów można wbijać „śledzie” – kotwy. Oczywiście istnieje także możliwość rozłożenia urządzeń nawet na betonie, prosimy jednak o wcześniejszą informację, aby nasz dział techniczny mógł się jak najlepiej przygotować do takiej sytuacji.
  2. Rozpoczęcie montażu sprzętu uzależnione jest od ilości zamówionych urządzeń, zazwyczaj są to 2 godziny przed imprezą. Urządzenia są w pełni gotowe do zabawy na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Organizator zapewnia dostęp do źródła prądu na czas montażu i demontażu urządzeń w odległości do 40m od miejsca montażu atrakcji.
  3. Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy zamówienie drogą e-mail oraz podpisanie umowy która zostanie do Państwa wysłana przez naszego pracownika po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia. Kolejnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 20% wartości wynajmu (netto) Urządzeń nie rezerwujemy. Podpisanie umowy jest gwarancją wykonania usługi.
  4. Prosimy o zapewnienie dojazdu auta do miejsca montażu atrakcji. Niektóre urządzenia ważą ponad 500kg albo są na przyczepach i są wyładowywane w miejscu montażu. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamawianych urządzeń i każdorazowo jest ustalany indywidualnie.
  5. Nasza Firma posiada ubezpieczenie.
  6. Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń oraz sprzętu, ich stan techniczny oraz nadzór na bawiącymi się osobami. Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki. Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wstąpić poważne trudności z opanowaniem porządku wśród osób oblegających ww. urządzenia. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.
  7. Zamawiający w przypadku basenów do kul wodnych i łódek zobowiązany jest zapewnienia wody ok. 12m3 dla jednego basenu.
  8. Pikniki oraz eventy organizujemy do 3000 osób.

Współpracujemy z...

Dzięki naszym partnerom możemy zagwarantować Państwu pełną obsługę – od lat razem realizujemy projekty i doskonale się uzupełniamy. Dla naszych Klientów oznacza to, że nie muszą sami szukać i układać organizacyjnych puzzli. My zajmiemy się cateringiem, miejscem, sprzętem, towarem kwiatami, dekoracjami i koncesją na alkohol.